Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ADIDAS

ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

719 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
719 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro

### Tréninkové rukavice Adidas Pro MMA **Tréninkové rukavice Adidas Pro MMA** jsou kombinací kvality, pohodlí a stylu - jsou určeny pro náročné uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy. #### Klíčové vlastnosti produktu: - Rukavice Adidas Pro MMA jsou určeny pro sportovce, kteří hledají maximální pohodlí, ochranu a výkon při tréninku a boji - Vyrobeny z odolné, silné přírodní kůže a pěny s vysokou hustotou pro větší odolnost. - Široký pásek na suchý zip zajišťuje stabilní uchycení kolem zápěstí a zároveň snadné oblékání a svlékání. - Chytrý ventilační systém iComfort pomáhá odvádět vlhkost a udržuje ruce během intenzivního tréninku v suchu. - Ideální pro trénink úderů i boj na zemi. - Tyto rukavice doporučujeme pokročilým sportovcům a bojovníkům. Rukavice **Adidas Pro MMA Training Gloves** se budou dobře hodit jak pro každodenní použití, tak pro náročnější aktivity.

Produkt ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro z kategorie sportovní rukavice si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 719 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
719 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
725 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
513 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
515 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
682 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
519 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro a také tipy, jak vybírat sportovní rukavice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro koupit již od 719 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Kožené tréninkové rukavice MMA Pro je 3662513081593. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.