Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ALPINE PRO

ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 652 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 652 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB

Pánskou kotníkovou obuv MIRUB využijete při nošení ve městě, ale zejména v přírodě a na horských túrách. Vnitřní materiál je měkký a hřejivý, což oceníte zejména v chladném zimním počasí. Tmavý materiál, měkký a hřejivý lem, robustní podešev i logo na boku, to vše spolu vytváří moderní vzhled výrobku. Boty MIRUB si při každém nošení v různých terénech oblíbíte. Kvalitní TPR podešev, lehká a velmi měkká mezipodešev EVA zajistí při nošení požadovaný komfort. Fixace obuvi je řešena osvědčeným způsobem pomocí pevných tkanic. Složení materiálu: syntetika, textilie.

Produkt ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB z kategorie pánské turistické boty si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 652 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB od značky ALPINE PRO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB a také tipy, jak vybírat pánské turistické boty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB?

Aktuálně můžete produkt ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB koupit již od 1 652 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB EAN kód?

EAN kód pro ALPINE PRO Pánské outdoorové boty MIRUB je 8591747685848. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.