Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ARENA

ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

489 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
489 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II

Arena Moulded Pro II je tvarovaná plavecká čepice z 100% silikonu určená pro trénink i závody. Má vysoce kompresní, hladký střih, který snižuje odpor a zlepšuje stabilitu ve vodě. Tvar čepice se přizpůsobí dlouhým vlasům a zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení v univerzální velikosti. Čepice neobsahuje PVC a je schválena FINA, což ji předurčuje pro závodní použití. Lesklý červený povrch dodává profesionální vzhled a odolný materiál zaručuje dlouhodobé používání a ochranu vlasů před účinky chlóru.

Produkt ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II z kategorie doplňky na swimrun si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 489 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 099 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
564 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
564 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 745 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
582 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II od značky ARENA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II a také tipy, jak vybírat doplňky na swimrun. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II?

Aktuálně můžete produkt ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II koupit již od 489 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II EAN kód?

EAN kód pro ARENA Silikonová plavecká čepice Swimming Moulded Pro II je 3468336076019. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.