Benlee
Batoh Benlee
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Batoh Benlee
Batoh od Benlee.<br />- velká hlavní přihrádka a přední přihrádka na zip<br />- síťované kapsy na bocích<br />- zvláštnost: ze spodní přihrádky lze vytáhnout síťku, abyste mohli přepravovat i trochu objemné předměty<br />Materiál: 100% polyester
Produkt Batoh Benlee z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 1 949 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Benlee Backpack
Benlee
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
3 149 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Batoh Benlee od značky BENLEE.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Batoh Benlee a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Batoh Benlee?
Aktuálně můžete produkt Batoh Benlee koupit již od 1 949 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Batoh Benlee?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Batoh Benlee skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Batoh Benlee EAN kód?
EAN kód pro Batoh Benlee je 4251522369519. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.