Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
CCM

CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 052 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
2 052 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior

Tréninková sada CCM Dryland Kit Senior je ideální volbou pro každého sportovce, který chce být připravený na trénink v tělocvičně, venku i doma. **Tréninkový set CCM Dryland Kit Senior – kompletní výbava pro suchou přípravu** Tréninková sada CCM Dryland Kit Senior je ideální volbou pro každého sportovce, který chce být připravený na trénink v tělocvičně, venku i doma. Souprava je složena z funkčních a pohodlných kousků, které ti zajistí volnost pohybu, odvod potu a profi vzhled. Navíc je vše sladěno do jednotného designu. **Detaily:** * **Obsah balení:** tričko s krátkým rukávem, šortky ke kolenům, ponožky a tréninkový vak. * **Materiály:** různé kombinace syntetických i bavlněných vláken pro optimální výkon a pohodlí – 100 % polyester, 88 % polyester + 12 % elastan, 82 % polyester + 18 % elastan, 100 % bavlna. * **Lehký a prodyšný materiál:** ideální pro suchou přípravu a intenzivní trénink. ...

Produkt CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior z kategorie sportovní trička si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 2 052 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 260 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
983 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
747 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
783 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
983 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
900 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior od značky CCM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior a také tipy, jak vybírat sportovní trička. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior?

Aktuálně můžete produkt CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior koupit již od 2 052 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CCM Tréninkový textil Dryland Kit SR Senior skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.