Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
Orsay

Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 049 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bezvasport.cz
1 049 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy

Tato černá halenka s límcem a dlouhými rukávy je ideální pro každou příležitost. Výborně se hodí pro formální i neformální akce. Vyrobeno z kvalitního materiálu, nabízí pohodlí a styl v jednom.

Produkt Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy z kategorie oblečení a doplňky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 1 049 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
749 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 049 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
749 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 049 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
849 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 149 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy od značky ORSAY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy a také tipy, jak vybírat oblečení a doplňky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy?

Aktuálně můžete produkt Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy koupit již od 1 049 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy EAN kód?

EAN kód pro Černá halenka s límcem a dlouhými rukávy je 4067937256081. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.