Ombre
Dámská halenka s aplikací Ombre
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Dámská halenka s aplikací Ombre
Tato elegantní dámská halenka s volným střihem a stojáčkem má přední výřez a dlouhé balonové rukávy se širokými manžetami. Dekorativní květinová aplikace a transparentní vrstva dodávají jemnost a divadelnost. Je ideální pro večeře, oslavy a speciální příležitosti. Vyrobená ze 100% polyesteru, ztělesňuje romantickou ženskost s moderním nádechem.
Produkt Dámská halenka s aplikací Ombre z kategorie oblečení a doplňky si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 2 549 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 199 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 799 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 299 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 799 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
4 599 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 699 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Kabelka
od 2 499 Kč
Stylová tmavá kabelka přes rameno
od 2 499 Kč
Desigual plážová taška
od 2 499 Kč
Stylový fashion batoh Desigual
od 2 499 Kč
Podobné
Premium
Pyžamový komplet Nicola, růžový
od 2 569 Kč
Vzorované šaty s dlouhým rukávem
od 2 599 Kč
Čokoládové plisované midi šaty s páskem
od 2 599 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Dámská halenka s aplikací Ombre od značky OMBRE.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dámská halenka s aplikací Ombre a také tipy, jak vybírat oblečení a doplňky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Dámská halenka s aplikací Ombre?
Aktuálně můžete produkt Dámská halenka s aplikací Ombre koupit již od 2 549 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Dámská halenka s aplikací Ombre?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Dámská halenka s aplikací Ombre skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Dámská halenka s aplikací Ombre EAN kód?
EAN kód pro Dámská halenka s aplikací Ombre je 5907064066896. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.