Calvin Klein
Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá
Stylové dámské tenisky Calvin Klein v černé barvě, ideální pro sportovní aktivity. Kvalitní materiály zaručují pohodlí a odolnost.
Produkt Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá z kategorie obuv si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 3 699 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Bílé dámské běžecké tenisky
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
4 799 Kč
Do obchodu
|
Běžné tenisky Calvin Klein
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
4 399 Kč
Do obchodu
|
Calvin Klein sportovní tenisky bílé
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
3 699 Kč
Do obchodu
|
Bílé sportovní dámské tenisky Calvin Klein
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
4 799 Kč
Do obchodu
|
Dámské bílé sandály Calvin Klein
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 299 Kč
Do obchodu
|
Dámské kotníkové boty s podpatkem
Calvin Klein
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 299 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Dámské tenisky
od 3 649 Kč
Stylové dámské baleríny
od 3 649 Kč
Stylové dámské sandály a nízké tenisky
od 3 649 Kč
Dámské zimní kozačky
od 3 649 Kč
Podobné
Dámské bílé sandály Calvin Klein
od 1 299 Kč
Dámské kotníkové boty s podpatkem
od 1 299 Kč
Calvin Klein pánské bílé pantofle
od 1 449 Kč
Béžové sandály Calvin Klein
od 1 449 Kč
Premium
Boto Semišové lodičky Lewski 3118 Černé
od 3 749 Kč
Pánské kotníkové boty ALPINE PRO
od 3 749 Kč
Dámské trekové boty Big Star Camel
od 3 749 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá od značky CALVIN KLEIN.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá a také tipy, jak vybírat obuv. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá?
Aktuálně můžete produkt Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá koupit již od 3 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá EAN kód?
EAN kód pro Dámská sportovní obuv Calvin Klein černá je 8719849351052. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.