Trespass
Dámská vesta Trespass Juniper
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Dámská vesta Trespass Juniper
Dámská prošívaná vesta značky Trespass s kapucí a syntetickou výplní. Hlavní zip skrytý légou na druky. Vesta Juniper je vrstvitelný kousek na zimu nebo do teplejších měsíců, kdy potřebujete extra ochranu. Dvě postranní kapsy a vnitřní kapsa na zip. Boční větrací otvory se zapínáním na druky.
Produkt Dámská vesta Trespass Juniper z kategorie vesty si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 3 099 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Dámská vesta Trespass Leona
Trespass
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
3 699 Kč
Do obchodu
|
Pánská vesta Franklyn Trespass
Trespass
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 599 Kč
Do obchodu
|
Pánská vesta Trespass Franklyn
Trespass
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 599 Kč
Do obchodu
|
Dámská vesta Trespass Lyla
Trespass
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 749 Kč
Do obchodu
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 749 Kč
Do obchodu
|
|
Pánská vesta Trespass Clasp
Trespass
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 599 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Dámská vesta dewberry Black
od 3 049 Kč
Podobné
Pánská zateplená vesta Trespass Oskar
od 2 599 Kč
Pánská vesta Trespass Clasp
od 2 599 Kč
Pánská vesta Trespass Franklyn
od 2 599 Kč
Pánská vesta Franklyn Trespass
od 2 599 Kč
Premium
Z6761 DEWBERRY WOMEN'S VEST-VISION-1
od 3 149 Kč
Z9684 DEWBERRY WOMEN'S VEST-WHITE
od 3 149 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Dámská vesta Trespass Juniper od značky TRESPASS.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dámská vesta Trespass Juniper a také tipy, jak vybírat vesty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Dámská vesta Trespass Juniper?
Aktuálně můžete produkt Dámská vesta Trespass Juniper koupit již od 3 099 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Dámská vesta Trespass Juniper?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Dámská vesta Trespass Juniper skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Dámská vesta Trespass Juniper EAN kód?
EAN kód pro Dámská vesta Trespass Juniper je 5045279047863. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.