Under Armour
Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS
Odolný materiál odvádí pot a opravdu rychle schne Nová konstrukce Locked-In Fit udržuje ponožku bezpečně na patě Střední odpružení po celé ploše chodidla pro pohodlí a ochranu Síťované panely na nártu pro větší prodyšnost Vestavěná podpora klenby pomáhá snižovat únavu nohou 3 páry ponožek.
Produkt Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS z kategorie dětské ponožky a punčocháče si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 699 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
999 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
899 Kč
Do obchodu
|
|
Dětské ponožky Under Armour Y Perform Tech 3p Crew
Under Armour
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
799 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Chlapecké ponožky 4F M261 (3pack)
od 649 Kč
Dětské ponožky 4F U500 (3pack)
od 649 Kč
Dívčí ponožky 4F F394 (3pack)
od 649 Kč
Dětské lyžařské ponožky
od 649 Kč
Podobné
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS od značky UNDER ARMOUR.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS a také tipy, jak vybírat dětské ponožky a punčocháče. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS?
Aktuálně můžete produkt Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS EAN kód?
EAN kód pro Dětské ponožky Under Armour Y Performance Tech 3pk NS je 196883995677. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.