Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
DRASSN

DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

869 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
869 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá

***Kvalitní merino čepice – Made in Germany*** *Merino čepice DRASSN „Parkstein“* kombinuje kvalitní merino vlnu s pohodlným střihem pro ženy a muže. Materiál pomáhá vyrovnávat teplotu při turistice, cestování i každodenním zimním nošení. ### POHODLÍ A FUNKCE ***Pohodlí merino vlny:*** Merino vlna pomáhá regulovat teplotu, absorbuje vlhkost a omezuje vznik nepříjemných pachů. ***Fleece v oblasti uší:*** Měkká podšívka cíleně chrání před chladem a větrem bez zbytečného objemu. ***S bambulí:*** Bambule dodává klasický vzhled bez omezení funkce. ***Střih:*** Pohodlná i pro větší hlavu; univerzální velikost. ### MATERIÁL A VÝROBA ***Složení:*** 55 % vlna (merino), 45 % polyester; podšívka: 100 % polyester ***Výroba:*** Made in Germany. Pečlivé zpracování pro spolehlivé pohodlí v chladném počasí.

Produkt DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá z kategorie doplňky z merino vlny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 869 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
869 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
869 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
965 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
775 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
844 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
675 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá od značky DRASSN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá a také tipy, jak vybírat doplňky z merino vlny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá?

Aktuálně můžete produkt DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá koupit již od 869 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá EAN kód?

EAN kód pro DRASSN Merino čepice pro ženy a muže Parkstein s bambulí, barva černá je 0764278295277. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.