Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ENUFF SKATEBOARDS

ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75"

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 814 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 814 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75"

- Skateboardy pochází z Velké Británie - Fade je série vytvořená k 10 - výročí firmy, postavená na kvalitních komponentech a minimalistické grafice - Navržena pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce - Skateboard je vhodný pro velikosti bot od 35 do 42 Deska: - 7-vrstvý kanadský javor - Rozměry: 31" (78,7 cm) x 7.75" (19,7 cm) - Double kicktail - Concave: hluboký Trucky: - DECADE, Hliníkové, Raw - Šířka: 5" (129 mm) - Typ: Standard kingpin, Standard hanger - Amortizace (bushing): 95A Kolečka: - 54 mm, tvrdost: 100A - Ložiska: ABEC-7 Před první jízdou si prostudujte návod - Pravidelně kontrolujte stav skateboardu a servisujte ho pro větší trvanlivost a bezpečnost - Vyhněte se jízdě v silničním provozu - Doporučuje se používat chrániče.

Produkt ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" z kategorie skateboardy pro dospělé si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 814 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 074 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 944 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 890 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 790 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 409 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 079 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" od značky ENUFF SKATEBOARDS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" a také tipy, jak vybírat skateboardy pro dospělé. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75"?

Aktuálně můžete produkt ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" koupit již od 1 814 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75"?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" EAN kód?

EAN kód pro ENUFF SKATEBOARDS Skateboard Fade 7.75" je 5016978364087. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.