Garmin
Garmin fenix 7X Solar
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Garmin fenix 7X Solar
Garmin fenix 7X Solar
Produkt Garmin fenix 7X Solar z kategorie chytré hodinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 15 756 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
27 274 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
23 374 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
29 490 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
26 692 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
23 529 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
27 274 Kč
Do obchodu
|
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY Z MAGAZÍNU
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
Garmin Approach S12
od 3 299 Kč
Garmin Forerunner 55
od 3 384 Kč
Garmin vívomove Sport
od 3 990 Kč
Garmin Vivoactive 5
od 4 375 Kč
Premium
Garmin Forerunner 970
od 15 889 Kč
Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 51mm
od 15 990 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
Apple
Apple Watch Series 12 42mm vesmírně šedý hliník s námořnicky modrým sportovním řemínkem M/L MJE94RK/A
5.0
od 10 990 Kč
Apple
Apple Watch SE 3 40mm Temně inkoustový hliník s námořnicky modrým sportovním řemínkem S/M MJKY4MP/A
5.0
od 5 990 Kč
Apple
Apple Watch Series 12 42mm černý hliník s černým sportovním řemínkem S/M MJEA4RK/A
5.0
od 10 990 Kč
Apple
Apple Watch Series 12 Cellular 46mm přírodní titan s námořnicky modrým sportovním řemínkem S/M MJGM4RK/A
5.0
od 20 490 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Garmin fenix 7X Solar od značky GARMIN.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Garmin fenix 7X Solar a také tipy, jak vybírat chytré hodinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Garmin fenix 7X Solar?
Aktuálně můžete produkt Garmin fenix 7X Solar koupit již od 15 756 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Garmin fenix 7X Solar?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Garmin fenix 7X Solar skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.