Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
HOP SPORT

HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

12 772 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
12 772 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy

**Běžecký pás HS-1900LB Standy je skvělou volbou pro každého, kdo chce pohodlně trénovat doma – bez složité obsluhy a bez nároků na velký prostor.** Intuitivní tréninkový počítač s displejem zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie i tep, a díky Bluetooth modulu propojíte pás s kompatibilními aplikacemi Kinomap, FitShow a Zwift – běžný trénink tak snadno proměníte v interaktivní trasu. Panel lze navíc naklopit a použít jako stabilní podložku pro notebook, takže můžete při klidné chůzi pracovat, sledovat seriály nebo se učit. Výkonný AC motor 1,5 HP zajišťuje plynulý chod v rozsahu 1–14 km/h a 3stupňové nastavení sklonu Vám umožní jednoduše zvýšit intenzitu tréninku. Komfortní běžecká plocha 108 × 40 cm, nastavitelná výška panelu a protiskluzový povrch zaručují pohodlné a bezpečné cvičení. Po tréninku pás rychle složíte a díky transportním kolečkům jej snadno přemístíte, což z něj dělá...

Produkt HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy z kategorie jak vybrat běžecký pás si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 12 772 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
6 592 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
45 732 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
26 677 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
24 102 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
15 862 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
12 350 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy od značky HOP SPORT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy a také tipy, jak vybírat jak vybrat běžecký pás. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy?

Aktuálně můžete produkt HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy koupit již od 12 772 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy EAN kód?

EAN kód pro HOP-SPORT Elektrický běžecký pás Standy je 5902308240223. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.