Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
JOMA

JOMA Dámská větrná bunda Trivor

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 828 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 828 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu JOMA Dámská větrná bunda Trivor

Otevřený anorak se zipem, kapsy se zavírají klopou a patentním knoflíkem. Obsahuje fleecovou podšívku, kapuci skrytou v krku se zipem. Design s detailem na rameni a kontrastními barvami na rukávech. Vyšívané logo.

Produkt JOMA Dámská větrná bunda Trivor z kategorie oblečení do deště si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 828 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu JOMA Dámská větrná bunda Trivor od značky JOMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JOMA Dámská větrná bunda Trivor a také tipy, jak vybírat oblečení do deště. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena JOMA Dámská větrná bunda Trivor?

Aktuálně můžete produkt JOMA Dámská větrná bunda Trivor koupit již od 1 828 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit JOMA Dámská větrná bunda Trivor?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je JOMA Dámská větrná bunda Trivor skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má JOMA Dámská větrná bunda Trivor EAN kód?

EAN kód pro JOMA Dámská větrná bunda Trivor je 8424309545314. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.