JOMA
JOMA Dámské legíny Pirata Latino II
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu JOMA Dámské legíny Pirata Latino II
3/4 legíny s vnitřním šňůrkovým stažením v pase pro optimální přizpůsobení a vyšitým logem. Specifikace: - 90% bavlna 10% elastan
Produkt JOMA Dámské legíny Pirata Latino II z kategorie sportovní legíny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 762 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
599 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
GYMBEAM Pánské bezešvé legíny Fuse
od 759 Kč
STRIX Pánské legíny Essential
od 759 Kč
Podobné
JOMA Dámské legíny combi torneo
od 599 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu JOMA Dámské legíny Pirata Latino II od značky JOMA.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JOMA Dámské legíny Pirata Latino II a také tipy, jak vybírat sportovní legíny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena JOMA Dámské legíny Pirata Latino II?
Aktuálně můžete produkt JOMA Dámské legíny Pirata Latino II koupit již od 762 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit JOMA Dámské legíny Pirata Latino II?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je JOMA Dámské legíny Pirata Latino II skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má JOMA Dámské legíny Pirata Latino II EAN kód?
EAN kód pro JOMA Dámské legíny Pirata Latino II je 8424309047979. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.