KUBIsport
KUBIsport 05-H712K
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu KUBIsport 05-H712K
KUBIsport 05-H712K
Produkt KUBIsport 05-H712K z kategorie brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 630 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
KUBIsport 05-H714/2K
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
797 Kč
Do obchodu
|
KUBIsport 05-H728/1K
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 113 Kč
Do obchodu
|
KUBIsport 05-H828K
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 130 Kč
Do obchodu
|
Kubisport H728K
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 120 Kč
Do obchodu
|
Kubisport H728
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 160 Kč
Do obchodu
|
Kubisport H828
KUBIsport
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 160 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
ATTABO FS
od 629 Kč
Nils NJ1828 2v1
od 607 Kč
Skol IGUANA
od 599 Kč
Sedco Jana T002
od 590 Kč
Podobné
Kubisport kačenky
od 245 Kč
KUBIsport 05-H706K-MO KAČENKY
od 245 Kč
KUBIsport 05-H706K-CRV KAČENKY
od 245 Kč
KUBISPORT H712K
od 630 Kč
Premium
Humbaka Starjet 3v1
od 648 Kč
KUBISPORT H712/1K
od 660 Kč
Action
od 660 Kč
CorbySport Action
od 660 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu KUBIsport 05-H712K od značky KUBISPORT.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KUBIsport 05-H712K a také tipy, jak vybírat brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena KUBIsport 05-H712K?
Aktuálně můžete produkt KUBIsport 05-H712K koupit již od 630 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit KUBIsport 05-H712K?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je KUBIsport 05-H712K skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.