PARKTOOL
PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče
Praktický a mezi mechaniky oblíbený přípravek na rovnání brzdového kotouče. Na obou koncích jsou laserem vyřezané různě dlouhé drážky pro pohodlnou a rychlou práci. Střední část je pro příjemné držení polstrovaná vinylovým návlekem. Kompatibilní s brzdovými kotouči tlouštky až 2,5 mm.
Produkt PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče z kategorie nářadí a sady nářadí si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 599 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
379 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
199 Kč
Do obchodu
|
|
PARKTOOL Klíč s čepy
PARKTOOL
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
289 Kč
Do obchodu
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 990 Kč
Do obchodu
|
|
PARKTOOL Sada montpák, široké, 2ks
PARKTOOL
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
99 Kč
Do obchodu
|
PARKTOOL Multiklíč I-Beam, 10 funkcí
PARKTOOL
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
499 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
PARKTOOL Sada montpák, úzké, 3 ks
od 119 Kč
PARKTOOL Klíč na ventilky
od 269 Kč
Premium
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče od značky PARKTOOL.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče a také tipy, jak vybírat nářadí a sady nářadí. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče?
Aktuálně můžete produkt PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče koupit již od 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je PARKTOOL Přípravek na rovnání brzdového kotouče skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.