Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
PUMA

PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

489 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
489 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape

PUMA Essentials Tape: Maximální volnost pro mladé sportovkyně Ať už jde o trénink, hodinu tělocviku nebo aktivní odpoledne venku, dětské legíny PUMA Essentials Tape jsou navrženy tak, aby s dětmi držely krok. Kombinují klasický sportovní vzhled s moderními detaily, které z nich dělají nejoblíbenější kousek v šatníku každé mladé slečny. Pohodlí, které se přizpůsobí Základem těchto legín je vysoce kvalitní směs bavlny a elastanu. Díky tomu je materiál příjemně měkký na dotek, prodyšný a zároveň dostatečně pružný, aby se přizpůsobil každému výskoku nebo protažení. Vysoký elastický pas zajišťuje, že legíny bezpečně drží na svém místě a nesklouzávají ani při intenzivním pohybu. Hlavní přednosti: Pružný pas: Široká guma v pase nikde netlačí a poskytuje maximální komfort po celý den. Stylový branding: Boky nohavic zdobí tkaná páska s opakujícím se logem PUMA, která dodává legínám moderní...

Produkt PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape z kategorie sportovní legíny si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 489 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 049 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
902 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
358 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
747 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
544 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 193 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape od značky PUMA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape a také tipy, jak vybírat sportovní legíny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape?

Aktuálně můžete produkt PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape koupit již od 489 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape EAN kód?

EAN kód pro PUMA Dětské fitness legíny Essentials Tape je 4069157474344. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.