Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
RAVEN

RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 190 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 190 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka

???? RAVEN Loret – Nastavitelné dětské kolečkové brusle se svítícími kolečky Stylové a funkční dětské brusle RAVEN Loret zaujmou nejen atraktivním designem, ale také vysokým komfortem, bezpečností a LED kolečky, která se při jízdě rozsvítí. Brusle rostou spolu s dítětem díky snadno nastavitelnému systému velikosti a nabízejí vysokou stabilitu a pohodlí i při delším nošení. ✅ Hlavní vlastnosti: Značka: RAVEN Model: Loret Ložiska: ABEC-7 Carbon Kolečka: PU guma Tvrdost koleček: 82A Svítící kolečka (LED): Ano – všechna kolečka svítí při pohybu Rám: Kompozitový – lehký a odolný Skořepina: Polopružná, z odolného polykarbonátu Zapínání: Dvoufázové – přezka a pásek na suchý zip Vnitřní výstelka: Dvojité pěnové polstrování pro pohodlí a stabilitu Ventilace: Double Vent-System pro odvod vlhkosti Tlumení nárazů: DSAS – Double Shock Absorbing System Brzda: Umístěna standardně na pravé botě...

Produkt RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka z kategorie quad brusle si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 190 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 390 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 290 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 645 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 490 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 390 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 190 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka od značky RAVEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka a také tipy, jak vybírat quad brusle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka?

Aktuálně můžete produkt RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka koupit již od 1 190 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka EAN kód?

EAN kód pro RAVEN Kolečkové brusle Loret, svítící kolečka je 5903576128916. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.