Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
RIDEWAVE

RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6''

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
6 999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6''

Paddleboard RIDEWAVE Voyager Touring 10'6'' RIDEWAVE Voyager Touring 10'6'' je ideální touringový paddleboard pro ty, kteří chtějí kombinovat pohodlí, stabilitu a výkon. Je lehký, dobře sbalitelný a připravený na dobrodružství – ať už se vydáš na krátký výlet po rybníku nebo celodenní plavbu po řece. Objevuj vodní hladiny s touringovým paddleboardem RIDEWAVE Voyager Touring 10'6" – ideální volbou pro jezdce, kteří hledají stabilitu, svižnost a komfort při delších vyjížďkách. Tento model je perfektní kombinací výkonu, univerzálnosti a dostupnosti pro rekreační i ambicióznější paddleboardisty. Obsah balení: Paddleboard RIDEWAVE Voyager Touring 10'6" 3dílné nastavitelné pádlo (hliníkové) Vysokotlaká pumpa s manometrem (dual-action) Odnímatelná flosna (US-Box) Leash (bezpečnostní lanko na nohu) Transportní batoh Opravná sada Technické specifikace: Parametr Hodnota Délka 10'6"...

Produkt RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' z kategorie nafukovací paddleboardy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 6 999 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
7 250 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 750 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 390 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
12 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
7 250 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 630 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' od značky RIDEWAVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' a také tipy, jak vybírat nafukovací paddleboardy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6''?

Aktuálně můžete produkt RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' koupit již od 6 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6''?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' EAN kód?

EAN kód pro RIDEWAVE Nafukovací paddleboard SUP Voyager Touring 10'6'' je 6978049540389. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.