Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
ROCKBROS

ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 656 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 656 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy

Pánský cyklistický dres ROCKBROS je speciálně navržen pro trénink a jízdy v chladném počasí. Jeho termoizolační konstrukce kombinuje hustou, pružnou svrchní látku s tenkou fleecovou podšívkou, která zachovává teplo a zároveň nabízí vynikající volnost pohybu. Jeho přiléhavý střih se přizpůsobí poloze jezdce a minimalizuje třepotání látky při šlapání. Díky zip po celé délce, třem zadním kapsám a reflexním detailům je tento oděv funkční a vhodný pro různé aktivity, včetně silniční cyklistiky, jízdy na gravelu, horské cyklistiky a dojíždění. --- ## **Specifikace produktu** - Značka: ROCKBROS - Referenční číslo: 15420005 - Typ: Termo cyklistický dres - Cílová skupina: Dospělí muži - Rukávy: Dlouhé rukávy - Materiály: Polyester a elastická vlákna - Vnitřní vrstva: Tenká fleecová podšívka - Vlastnosti: Teplý, pružný, větruodolný a odolný proti žmolkování - Zapínání: Zip po celé délce - Úložný...

Produkt ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy z kategorie dresy s dlouhým rukávem si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 656 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 078 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy od značky ROCKBROS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy a také tipy, jak vybírat dresy s dlouhým rukávem. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy?

Aktuálně můžete produkt ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy koupit již od 1 656 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy EAN kód?

EAN kód pro ROCKBROS Triko na kolo termické dlouhé rukávy je 3664723040438. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.