Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
SALEWA

SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 432 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
5 432 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX

Oblíbená trekovka od Salewy je nyní o 15 % lehčí a flexibilnější než předchozí model. Multifunkční podešev Vibram Mtn Trainer Evo poskytuje stabilitu v obtížném terénu a díky hlubokým samočistícím drážkám a agresivním výstupkům zaručuje bota dobrý grip na skále, suti a přes ferraty a zároveň optimální trakci na blátě, trávě a sněhu. Středová nášlapná část disponuje tzv. ferrata zónou s pravoúhlými výstupky, které maximalizují nášlapnou sílu, čímž zajišťují lepší přilnavost na příčkách via ferrata žebříků než běžné trekové boty. Robustní semišový svršek je po stranách chráněn pryží, podšívka GORE-TEX® Extended Comfort+ se stará o dlouhodobou vodotěsnost a optimální prodyšnost. Inovovaná konstrukce a složení mezipodešve z PU poskytuje dlouhodobě velmi dobrou absorpci nárazů. Systém 3F spojuje oblast nártu s podešví a patou, aby byla bota flexibilní, správě padla poskytovala...

Produkt SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX z kategorie trekové boty pánské si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 5 432 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
4 828 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
6 126 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 901 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 432 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 801 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
7 571 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX od značky SALEWA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX a také tipy, jak vybírat trekové boty pánské. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX?

Aktuálně můžete produkt SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX koupit již od 5 432 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX EAN kód?

EAN kód pro SALEWA Pánské turistické boty MS Mtn Trainer 2 GTX je 4053866159517. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.