Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
SIXTOL

SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 349 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 349 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO

**Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO SIXTOL** Ochranná deka do auta SIXTOL CAR BRUNO je navržena pro ochranu zadních sedadel při přepravě psa a pomáhá udržet interiér vozidla čistý a nepoškozený. Deka má prošívanou konstrukci a je vyrobena z pevné voděodolné tkaniny, která chrání čalounění před vodou, blátem, chlupy i mechanickým opotřebením. Díky systému nastavitelných popruhů s karabinami se snadno upevňuje k opěrkám sedadel a zůstává stabilní i během jízdy. Boční části deky poskytují dodatečnou ochranu boků sedadel při nastupování a vystupování psa a zároveň je lze na každé straně zvednout a zafixovat pomocí zipu a tím zamezit mazlíčkovi, aby utekl při otevřených dveřích. Součástí je síťovaná část, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a vizuální kontakt se psem během jízdy. Deka je vhodná nejen pro přepravu psa, ale také pro ochranu interiéru při převozu různých předmětů. **Hlavní...

Produkt SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO z kategorie sixtol s.r.o. si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 349 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
519 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
689 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
479 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
49 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
569 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
49 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO od značky SIXTOL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO a také tipy, jak vybírat sixtol s.r.o.. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO?

Aktuálně můžete produkt SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO koupit již od 1 349 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO EAN kód?

EAN kód pro SIXTOL Ochranná deka do auta pod psa CAR BRUNO je 8595697705465. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.