Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
THERABAND

THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 185 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 185 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná

# Posilovací guma Thera-Band v roli – zlatá 5,5 m (maximálně silná) ## Popis balení Kartonové balení obsahuje posilovací gumu v roli o délce **5,5 m** a šířce **12,7 cm**. **Zlaté** provedení označuje **osmý stupeň obtížnosti** (maximálně silná). Tuto sílu odporu využívají při tréninku i **profesionální sportovci**. ## Využití Ideální pro **fitness centra**, **rehabilitace**, **větší provozy** i náročnější **domácí cvičení** a **silový trénink**. ## Hlavní přínosy cvičení - zlepšení **držení těla** a **rovnováhy** - **posílení svalů** při minimálním tlaku na klouby - snížení rizika **zranění** - možnost cíleně **posilovat oslabené svaly** a uvolňovat **antagonisty** - vhodné pro **každodenní** cvičení; produkt dlouhodobě **prověřený praxí** ## Progresivní systém obtížností Thera-Band používá **barevné značení odporu**: **béžová → žlutá → červená → zelená → modrá → černá...

Produkt THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná z kategorie posilovací gumy na atletiku si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 185 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
543 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
394 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná od značky THERABAND.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná a také tipy, jak vybírat posilovací gumy na atletiku. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná?

Aktuálně můžete produkt THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná koupit již od 1 185 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je THERABAND Posilovací guma 5,5 m, zlatá, max. silná skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.