Porovnejte ceny z e-shopů a ušetřete.
Kesi

Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

784 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
bezvasport.cz
784 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou

Představujeme vám pohodlné šaty. Šaty se zavazováním v pase s psaníčkovým spodkem. Velmi módní šaty. Šaty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost je univerzální a bude vhodná pro ženy velikosti S, M nebo L. Materiálové složení: 90% bavlna, 10% Elastan Rozměry: Šířka v podpaží: 52 cm Celková délka: 109 cm Šířka pasu: 25 cm / po natažení: 45 cm

Produkt Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou z kategorie Šaty si můžete zakoupit v internetovém obchodě bezvasport.cz za cenu 784 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou od značky KESI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou a také tipy, jak vybírat šaty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou?

Aktuálně můžete produkt Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou koupit již od 784 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu bezvasport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou EAN kód?

EAN kód pro Zavazované šaty s obálkovou tmavě mátovou je 1210000763327. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.